Адміністрації президента США Трампа вирішила внести компанію Hangzhou Hikvision Digital Technology Co ( 002415.SZ ) у чорний список.

1 min read

БОСТОН (Reuters) – Деякі з найбільших державних пенсійних фондів у США вклали кошти в один із найбільших у світі постачальників систем відеоспостереження, про які заявляє уряд США, застосовується в масштабних репресіях проти мусульманського населення західного Китаю.ФАЙЛ ФОТО: Камера спостереження Hikvision бачиться на Барабанній башті в центрі міста Пекін, Китай, 19 червня 2019 року. РОЙТЕРИ / Джейсон Лі

Рішення адміністрації Трампа внести компанію Hangzhou Hikvision Digital Technology Co ( 002415.SZ ) у чорний список минулого тижня спонукало щонайменше до двох пенсійних планів сказати, що вони переглядають або контролюють цей розвиток.

Чорний список поширюється на Hikvision та ще сім компаній, оскільки вони нібито дали змогу вбити заходи, що призвели до масових свавільних затримань у регіоні Сіньцзян.

“Ми відстежуємо ситуацію, враховуючи цю нову розробку, повідомляючи Міністерство комерції”, – повідомила прес-секретарка штату Каліфорнії, штат вчителів штату (CalSTRS).

На кінець 30 червня 2018 року CalSTRS володів 4,35 мільйонами акцій Hikvision, останні дані були доступні. Холдинг, що належить безпосередньо та за рахунок фондових фондових фондів, що торгуються на ринку, на цей рахунок буде коштувати 24 мільйони доларів.

Нью-Йоркська державна система викладання пенсій також була власником Hikvision, повідомивши про 81 802 акції на кінець червня, що порівняно з 26 402 акціями на кінець 2018 року, показують розкриття інформації про фонди.

«Наші фонди в основному утримуються відповідно до їх ваги в пасивних портфелях, що відповідають екс-індексу MSCI ACWI, нашому орієнтиру політики. Ми спостерігаємо за ситуацією », – заявила речниця фонду викладачів. Колишній американський індекс усього світу включає акції з 22 розвинених та ринків, що розвиваються.

Чорний список означає, що Hikvision та інші компанії не зможуть придбати американські технології, такі як програмне забезпечення та мікросхеми, без конкретного схвалення уряду США. Це не заважає американським інвесторам купувати акції компаній.

У серпні Hikvision було заборонено продавати до федеральних агентств США, оскільки уряд заявив, що його продукція може дозволяти доступ до чутливих систем.

Генеральний директор Hikvision Ху Янгчжун заявив Reuters в середу, що він розмовляв з урядом США про Сіньцзян і найняв адвокатів з прав людини для захисту від чорного списку.

Прес-секретар юридичної компанії Sidley Austin LLP, яка цього року лобіювала Hikvision, відмовилася від коментарів.

Іншим основним фондом, який інвестує в акції Hikvision, є пенсіонерська система Флориди (FRS), з 1,8 млн акцій в кінці червня.

Речник фонду заявив, що тісно співпрацює із зовнішніми розпорядниками грошових коштів, “пов’язаними з проблемою, щоб відповідати всім нормативним та довіреним вимогам”.

Джерело REUTERS

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Copyright"IA "RUSKA PRAVDA" LLC© All rights reserved. 2019