Чи в формулі Штайнмаєра справа?

1 min read

Шотландський письменник Ірвін Уелш написав чудові слова: Не годиться винуватити англійців за те, що нас колонізували. Нас зробили своєю колонією придурки. Ми навіть не вибрали собі достойної, яскравої, здорової культури, яка б нас колонізувала. Ні. Нами правлять нікчемні гівноїди. І хто ми після цього? Наймізерніші, бля, з мізерних.

Боляче, принизливо, огидно примірити ці слова на себе, але що інше залишається частині нації, яка регоче над яскраво антинаціональними і мерзенно-тупими псевдодотепами серіалу “Свати”, терпить знущання над найсвятішим зухвалими клоунами з “Ліги сміху”, прокидається і засинає під примітивні акорди пісень стаса михайлова, тупіє під олександра ревву, вважає катів з НКВС частиною своєї героїчної історії, а збірну СРСР з футболу еталоном спортивної звитяги.

Я – українець. Я – хоббіт. Я не хочу в Мордор, я хочу в мирне і розвинене Середзем’я. Я хочу дивитися дербі Інтер-Мілан, а не Спартак-Тєрєк, сміятися не з Пєтросяна і Галкіна, а з тонких і розумних жартів Джорджа Карліна, захоплюватись не кривавим і бездарним маршалом Тухачевським і матросом Желєзняком, а Василем Куком…

Журналіст Ю.Дем’яновський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Copyright"IA "RUSKA PRAVDA" LLC© All rights reserved. 2019